Hakkımızda

1992 yılında faaliyetine başladığı tarihten günümüze kadar geri dönüşüm sektörüne hizmet eden Kader Kağıtçılık, dünyadaki hızlı tüketimin yol açtığı sorunların giderilmesi, kaynakların doğru kullanılarak atık yönetiminin gerçekleştirilmesi hedefiyle yola çıkmış, insanlığın doğadan aldıklarını doğaya vermeyi felsefe edinmiş bir kuruluştur.

Sektörünün yeniliklerini sürekli takip ederek, müşteri isteklerine odaklı çalışma prensibini kabul etmiştir.
Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan, 30.07.2004 tarihli 25538 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Ambalaj Atıları Kontrolü Yönetmeliği” uyarınca 2012 yılında Toplama Ayırma Tesisi Geçici Çalışma İzni’ni alarak bünyesine ambalaj atıkları ayrıştırma sistemini de eklemiş, atık yönetimi konusundaki faaliyetlerine hız kazandırmıştır.
Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran Kader Kağıtçılık, yılda ortalama 50 bin ton kağıdı gerek yurt içi gerek yurt dışındaki geri dönüşüm tesislerine tedarik ederek geri dönüşüm zincirindeki payını sadece ulusal değil global boyutlara ulaştırmaktan ve sektördeki güvenilir yerini almaktan gurur duymaktadır.
Sektörde 40. yılımıza doğru giderken sürekli büyüyerek müşterilerimize daha hızlı, daha kaliteli hizmeti sunmak için 2018 tarihinde Hadımköy’deki yeni tesisimize taşındık.

Geri dönüşüm bilincini her geçen gün daha çok kazandırmak için emek ve gayret sarf eden; doğayı koruma bilincini ülkemize sağladığı hizmet faktörü ile taçlandırmaktadır.
Kader Kağıtçılık; ülkemize karşı olan hizmetini, geri dönüşüm sürecini ve bu bilinci yaymak için, atılmak istenen her adımın ve sürecin, geri dönüşümün doğaya, dünyaya ve insanlığa katkı sağlamasını hedeflemek amacıyla kurulmuş ve ülkemize sağlamaya çalıştığı hizmetten mutluluk duyan bir yapıdır.
Farklılıkları, yenilikleri, araştırmayı, eğitimi, bilinçlendirmeyi, katkı sağlamayı, hem bireysel hem de kurumsal gelişmeyi göz önünde tutarak değişen koşulları ve süreci, doğru ve yapıcı hizmet kalitesini, vizyon ve prensip kuralları ile birleştirerek başarılar elde etmeyi hedefleyen, Aynı zamanda; büyüme potansiyellerini geliştirirken katkı sağlamayı hedefleyen kazandığı misyon kalitesini ve sürecini takım ruhuyla hareket etmek için her geçen gün daha çok çaba ve emek sarf eden, ülkemize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmekten şeref duyan bir aileyiz.

Sürekli gelişen sanayi, teknoloji ve artan nüfus ile doğal kaynaklarımız her geçen gün azalmakta, doğa geri döndürülemez biçimde tahrip edilmektedir.
Kader Kağıtçılık olarak tesislerimizde tehlikesiz ve ambalaj atıkları türüne göre ayrıştırılıp uygun geri dönüşüm firmalarına gönderilesi sağlanmakta, böylece doğaya verilen zararın önüne geçilmektedir.

Kesintisiz Üretim
Sürekli yenilenen ve gelişen makina parkurumuz ile kesintisiz üretim yapıyoruz.

Geniş ürün yelpazesi
Yüksek kalitedeki ürünlerimiz ve geniş stok kapasitemiz ile her zaman sevkiyata hazırız.

WhatsApp Image 2022-09-16 at 21.26.23 (11)
WhatsApp Image 2022-09-16 at 21.26.13 (4)
Sohbete Başla
💬 WhatsApp Destek
Kader Kağıtçılık
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?